Muzyka CCM - Muzyka i filmy chrześcijańskie CCM polskich i zachodnich wykonawców. Dystrybucja w Polsce: Capitol Music, Integrity, Authentic, Kingsway, Mission 3:16

Ku Bogu - Ten kanał prezentuje książki, artykuły, broszury, eseje, modlitwy oraz inne materiały wzmacniające wiarę każdego chrześcijanina wychowanego w tradycji Kościoła Rzymsko-Katolickiego.

Tomasz Biegański Woras - Radość, Pokój, Dobro, Miłość to wszystko jest JEZUS CHRYSTUS

Jacek Piętka - Kanał na youtubie poświęcony tematyce religijnej. Osoby nie związane z naszą religią proszę o zachowanie dystansu i szacunku.

Biblia + Audio - Na ponad 350 milionach urządzeń na całym świecie, ludzie czytają, słuchają i dzielą się Biblią używając najlepiej ocenianej Aplikacji Biblii—całkowicie za darmo. Setki przekładów Biblii, setki planów czytania, dziesiątki języków. Twoje własne zakreślenia, zakładki oraz publiczne lub prywatne notatki. Ustal swój własny sposób czytania. Miej dostęp do wszystkiego on-line lub pobierz konkretny przekład do użytku poza siecią.

Boska Telewizja - To jest nasza misja: głosić Boga, nieść nadzieję, szukać prawdy; głosić wszędzie, wszystkim i na wszelkie sposoby. Tym bardziej w globalnej sieci, dzięki której treść trafia dosłownie wszędzie. Dziękujemy Wam za obecność i wsparcie, po Bożemu ściskamy – a jeśli ktoś, gdzieś, jakiś prezent, to… nie odmawiamy ;-)

Chuck Swindoll - Biblista i nauczyciel Słowa Bożego, radiowy kaznodzieja Insight for Living, Chuck Swindoll, poświęcił swoje życie nauczaniu Bożego Słowa. Robi to w prosty i przejrzysty dla słuchacza sposób, podając praktyczne dla współczesnego odbiorcy lekcje Bożej łaski.

Pełnia Życia IFL Polska - to chrześcijańska fundacja, której celem jest rozpowszechnianie rzetelnej wiedzy biblijnej, ponadczasowych wartości Pisma Świętego i praktycznych biblijnych wskazań dotyczących problemów współczesnego człowieka.

Łukasz Jakóbiak, LifeTube - a oto moje dwadzieścia metrów kwadratowych

Ks. Jan Kaczkowski - Jan Adam Kaczkowski[1] (ur. 19 lipca 1977 w Gdyni, zm. 28 marca 2016 w Sopocie) polski duchowny rzymskokatolicki, prezbiter, doktor nauk teologicznych, bioetyk, organizator i dyrektor Puckiego Hospicjum pw. św. Ojca Pio.
* I chociaż na chwilę obecną w radio przeważa muzyka, to kiedyś będzie tak, że muzyki będzie zdecydowanie mniej, a audycji dużo więcej. Ale wcale to nie oznacza że muzyka CCM zniknie z anteny tego radia. Bo w muzyce jest dużo prawdy.

© 2019 - wRadio Nowa stacja z muzyką CCM i audycje Chrześcijańskie.

wradio@opoczta.pl